Цензор.НЕТ

18.12.18 17:36

Замість того, щоб завершити облаштування державного кордону, з нього зробили політичний процес зі знищення одного з політиків, - Сюмар

Верховна Рада взяла за основу проект закону №6777 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інженерно-технічного облаштування та утримання державного кордону, насамперед із державою-агресором Російською Федерацією.

Ухвалення законопроекту дозволить завершити демаркацію кордону та будівництво тих споруд, які передбачені проектом "Європейський вал", ініційованим урядом Арсенія Яценюка: огорож, прикордонних знаків, просік, комунікацій та інших об'єктів прикордонної інфраструктури.

"Замість того, щоб завершити процес з облаштування державного кордону, ви зробили політичний процес зі знищення одного з політиків (колишнього прем`єр-міністра та ініціатора облаштування кордону інженерно-технічними засобами Арсенія Яценюка. - Ред.). Ви дуже добрі фахівці і розумієте, що стіна реально будується", - заявила Сюмар під час виступу в сесійному залі, звертаючись до депутатів, повідомили в прес-службі НФ.

Вона зазначила, що слід завершити будівництво тих споруд, які є "Європейським валом".

"Так, це є певний вид робіт та споруд, які мають допомогти відстежувати порушення державного кордону України", - зауважила депутат.

Вона також наголосила, що головним і ключовим завданням української дипломатії є проведення демаркації кордону, і звернула увагу ще на один важливий, але спірний момент - вирішення питань із землею.

"Автори законопроекту до другого читання мають дати відповідь на питання, хто відшкодовуватиме людям ті землі, які фактично потраплять у державну власність, у власність прикордонників - ті 50 метрів, які сьогодні уже поділені як паї. Це будуть робити органи місцевого самоврядування? Який спосіб, який порядок відшкодування людям тих земель, які в них будуть забрані?" - запитала Вікторія Сюмар.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики