Цензор.НЕТ

18.12.18 20:00

Експеримент не вдався: один із двох пішохідних пунктів пропуску на кордоні з Польщею закривають, рішення ухвалила Варшава

Влада Польщі вважає пункт пропуску в Угринові таким, що "несе загрози", з нового року кордон там можна буде перетнути тільки на автомобілі або автобусі.

Експеримент не вдався: один із двох пішохідних пунктів пропуску на кордоні з Польщею закривають, рішення ухвалила Варшава

Польські прикордонники повідомили про закриття пішохідного пункту пропуску "Долгобичув-Угринів" з 2019 року. Інформацію про це розміщено на сайті Польської прикордонної служби, пише Цензор.НЕТ.

Прикордонники вважають, що характер облаштованої для пішохідного руху інфраструктури створює безліч загроз.

"Наприкінці року закінчується дія пілотного проекту пішохідного перетину кордону на автомобільному пункті пропуску "Долгобичув-Угринів"... Тимчасовий характер облаштованої для пішохідного руху інфраструктури створює багато загроз і не дозволяє продовжити дію пілотного проекту в його нинішньому вигляді. Також, незважаючи на збільшення часу очікування перетину кордону людьми, які подорожують автобусом, виправданим є використання автобусних переїздів за їх прямим призначенням", - йдеться в повідомленні.

Згадка про використання автобусних переїздів за прямим призначенням стосується того, що пішохідний перехід облаштували саме на смузі, яка від початку була задумана для проїзду автобусів на цьому пункті пропуску.

Львівські прикордонники ще не отримували офіційних документів про закриття переходу.

"Дія експерименту справді завершується. Ми чули про те, що пішохідний пункт пропуску мають намір закрити, але поки чекаємо офіційних документів від польських колег", - розповіла прес-секретар Львівського прикордонного загону Ярослава Мельник.

Зазначимо, що пункт пропуску "Угринів-Долгобичув" був відкритий у 2014 році і призначений виключно для перетину кордону автомобільним транспортом. Однак через деякий час там облаштували пішохідний пункт пропуску.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики