Цензор.НЕТ

18.12.18 22:45

Україна запропонує в Мінську два формати звільнення заручників - 19/66 і 23/23, - Геращенко

Українська сторона наполягає на негайному створенні механізму з пошуку зниклих безвісти, насамперед на окупованих територіях.

Україна запропонує в Мінську два формати звільнення заручників - 19/66 і 23/23, - Геращенко

Україна 19 грудня на засіданні Тристоронньої контактної групи ще раз підтвердить свою готовність звільнити затриманих сепаратистів і засуджених в Україні росіян в обмін на звільнення українських політв'язнів, що утримуються в ОРДЛО і Росії. Про це повідомила в Facebook перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, інформує Цензор.НЕТ.

"Паралельно не зупиняється робота зі звільнення всіх інших заручників і політв'язнів Кремля. 19 грудня в Мінську, на останній цього року зустрічі робочих груп, ми ще раз підтверджуємо готовність провести звільнення в форматі 19-66 (українців в ОРДЛО на помилуваних сепаратистів) і 23-23 (засуджених в Україні росіян в обмін на політв'язнів Кремля)", - написала вона.

За словами Геращенко, українська сторона також наполягає на негайному створенні механізму за участю РФ і Міжнародного Червоного Хреста з пошуку зниклих безвісти, насамперед на окупованих територіях.

Як повідомлялося, останній обмін полоненими відбувся на Донбасі 27 грудня 2017 року. Тоді в Україну повернулися 73 заручники. Україна передала на окуповану територію 233 особи.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики