Цензор.НЕТ

19.12.18 00:07

В "Укрпошті" планують переглянути тариф на доставку пенсій в червні 2019 року

Питання фінансування послуги доставки пенсій на ІІ півріччя 2019 року уряд і президент розглянуть у червні.

В "Укрпошті" планують переглянути тариф на доставку пенсій в червні 2019 року

Про це повідомляє Укрпошта у відповідь на інформаційний запит Укрінформу, пише Цензор.НЕТ.

"Аби забезпечити стабільні виплати пенсій у 2019 році, Укрпошта має отримати із 500 млн грн, виділених із держбюджету Пенсійному фонду: 250 млн грн – до кінця січня та ще 250 млн грн – до кінця березня. Питання фінансування послуги доставки пенсій на ІІ півріччя буде розглядатися урядом і Президентом окремо в червні 2019 року", - зазначають у компанії.

Для збільшення прибутків у 2019 році та уникнення збитковості Укрпошта продовжить розвивати канали доставки відправлень, розширювати співпрацю із представниками ринку електронної комерції та інше.

Крім того, cкорочуючи витрати компанії, в Укрпошті тимчасово згорнуті інфраструктурні проекти, крім проведення поточних ремонтів поштових відділень.

Нагадаємо, 31 жовтня цього року Укрпошта повідомляла, що за три квартали 2018 року компанія збільшила чистий дохід за основними напрямками діяльності на понад 1 млрд грн порівняно з аналогічним періодом минулого року. Також повідомлялося, що незважаючи на збільшення доходів, фінансовий результат компанії за 9 місяців поточного року є збитковим у розмірі 514,1 млн грн. Основною причиною збитків, за інформацією Укрпошти, є надання Пенсійному фонду України послуги доставки пенсій за тарифом 2004 року, що покриває лише 60% її собівартості.

Президент України Петро Порошенко 12 грудня заявив, що вважає неприпустимим підвищення тарифів на доставку пенсій, звільнення листонош і закриття поштових відділень у сільській місцевості. Він повідомив, що ініціював внесення до державного бюджету 500 млн грн, які мають компенсувати збитки Укрпошти з доставки пенсій.

Пізніше гендиректор ПАТ "Укрпошта" Ігор Смілянський повідомив, що компанія продовжує підвищувати зарплати своїм співробітникам, включаючи листонош і операторів відділень, чергове підвищення заплановано на перший квартал 2019 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики