Цензор.НЕТ

19.12.18 10:45

Окупанти випробували в Криму ЗРК "Триумф" і ЗРПК "Панцирь"

Окупанти провели в Криму навчання із залученням зенітних ракетних комплексів С-400 "Триумф" і зенітних ракетно-гарматних комплексів "Панцирь"

Окупанти випробували в Криму ЗРК "Триумф" і ЗРПК "Панцирь"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС.

"Бойові розрахунки зенітних ракетних комплексів (ЗРК) С-400 "Триумф" зі складу з'єднання армії ВПС і ППО Південного військового округу, дислоковані в Криму, провели навчання з протиповітряної оборони (ППО)", - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що окупанти відпрацювали згортання пускових і радіолокаційних установок, потім перебазувалися в нові позиційні райони. Розгорнувши пускові установки, розрахунки перевірили орієнтування комплексів на місцевості, після чого привели їх у бойовий режим і почали збір даних про повітряну обстановку.

"При здійсненні маршу прикриття колони від повітряного нападу умовного противника проводили розрахунки зенітних ракетно-гарматних комплексів "Панцирь". З метою відпрацювання захід щодо маскування при зміні позицій, вчинення маршу відбувалося в умовах задимлення із застосуванням димових та піротехнічних засобів", - додали в прес-службі Чорноморського флоту РФ.

Повідомляється, що навчання окупантів завершилися електронними пусками: була уражена виявлена та супроводжена ціль, що імітує засоби повітряного нападу умовного противника.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики