Цензор.НЕТ

19.12.18 12:15

Україна передасть у ЄСПЛ детальну інформацію про російських військових, які воюють на Донбасі

На стороні терористів воюють 2 армійські корпуси зі штабом у Новочеркаську. Мін'юст має прізвища, документи і дані прикриття тих, хто керує військовими з Росії.

Україна передасть у ЄСПЛ детальну інформацію про російських військових, які воюють на Донбасі

Міністерство юстиції України передало до Європейського суду з прав людини детальну інформацію про російських військових, які беруть участь у бойових діях на Донбасі. Про це заступник міністра юстиції Іван Ліщина заявив в інтерв'ю "Європейській правді", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Ми всі знаємо, що ситуація з ефективним контролем змінилася. Якщо на початку агресії там були, по суті, бандформування, які хаотичним чином підпорядковувалися кураторам з Росії, то з 2015 року РФ структурувала свій контроль", - сказав Ліщина.

За його словами, на окупованих територіях Луганської та Донецької областей діють два армійські корпуси з більш-менш встановленою ієрархією, з єдиним штабом у місті Новочеркаськ.

"Ми вже повідомляли про це в Страсбург, але "абияк", без детальних підтверджень. А зараз ми отримали докази, і вже скоро ми подамо в ЄСПЛ більш-менш докладну інформацію про те, хто керував військовими з Росії - з реальними прізвищами, даними прикриття, документами, перехопленнями тощо", - підкреслив заступник міністра.

Ліщина визнав, що суду потрібен додатковий час, щоб ознайомитися з новими доказами, проте це навряд чи занадто затягне розгляд скарги.

"Я не думаю, що нашу скаргу щодо Донбасу розглянуть дуже швидко - радше, можна розраховувати на слухання в 2020 році. До того моменту у Росії буде досить часу, щоб прокоментувати всю нову інформацію, яку ми надали", - додав він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики