Цензор.НЕТ

19.12.18 18:46

Головна військова загроза не в окупованих районах Донбасу, а вздовж нашого кордону з РФ, - Турчинов

Росія зосередила на кордоні з Україною колосальні сили, які в будь-який момент можуть бути використані проти нашої країни.

Головна військова загроза не в окупованих районах Донбасу, а вздовж нашого кордону з РФ, - Турчинов

Як передає Цензор.НЕТ, про це Секретар РНБО Олександр Турчинов сказав в інтерв'ю ВВС.

"На сході біля нашого кордону розміщена 8-ма армія Південного військового округу РФ. На півночі над нами нависають дивізії 20-ї армії Західного військового округу.

У них у резерві є і можуть бути використані для військової операції проти нас 1-ша танкова, 49-та і 58-ма загальновійськові армії, а також 4-та і 6-та армії ПКС (повітряно-космічних сил), додайте до цього ще кілька дивізій ВДВ і розташовані уздовж нашого кордону чотири ракетні бригади", - розповів він про потенціал, який сьогодні готується для можливої ​​агресії проти нашої держави.

За його словами, Кремль вкладає колосальні ресурси: "Підтягують залізничні колії, розвивають військову інфраструктуру вздовж кордону, відновлюють аеродроми для штурмової авіації тощо. Не кажучи вже про створення величезних баз зберігання військової техніки в безпосередній близькості від нашого кордону".

"Вся ця армада вчиться, готується і може бути використана проти нашої країни, це реальна небезпека", - підкреслив Секретар РНБО.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики