Цензор.НЕТ

20.12.18 12:08

Від початку року розкрили майже тисячу злочинів у сфері кібербезпеки і запобігли чотирьом масштабним кібератакам, - Князєв. ІНФОГРАФІКА

Сьогодні, 20 грудня, під час підсумкового річного звіту, голова Національної поліції Сергій Князєв високо оцінив роботу Департаменту кіберполіції в 2018 році та розповів про основні результати роботи за рік.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби МВС України.

"Цього року підрозділ виявив близько 6000 злочинів, вчинених у сфері використання високих інформаційних технологій. З них майже тисяча – злочини, вчинені у сфері кібербезпеки", – повідомив Сергій Князєв.

Він додав, що серед успішних операцій – затримання організатора бот-мережі Avalanche, викриття учасника міжнародного хакерського угрупування Cobalt, участь у припиненні діяльності міжнародної хакерської групи FIN7.

За словами Князєва, Національна поліція продовжує налагоджувати тісні зв’язки з правоохоронними органами всього світу. Так, протягом року було підписано договори про взаємодію у сфері боротьби з кіберзлочинністю з поліцією Австралії, Сінгапуру, Катару та ще низки країн. Отже, в української кіберполіції вже є напрацювання та успішні результати міжнародної співпраці.

"У межах міжнародної співпраці викрито 8 транснаціональних хакерських угруповань та взято участь у понад 30 міжнародних операціях", – зазначив глава Нацполіції.

Сергій Князєв відмітив також роботу підрозділу, направлену на попередження вчинення злочинів, що могли значно вплинути на роботу держорганів та життя українців. Так, протягом року вдалося запобігти поширенню 4 масових кібератак на території України.

Від початку року розкрили майже тисячу злочинів у сфері кібербезпеки і запобігли чотирьом масштабним кібератакам, - Князєв 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики