Цензор.НЕТ

20.12.18 16:11

Мілітаризація Криму продовжиться, - Путін

Господар Кремля наполягає, що "Крим став частиною Росії" і стверджує, що росіяни мають право будувати на окупованому півострові військову політику так, як вважають за потрібне.

путин

Президент Російської Федерації Володимир Путін заявляє, що Росія продовжить посилювати свою військову присутність в окупованому нею Криму. Про це він сказав на прес-конференції в Москві, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Путін нагадав про проведення на початку окупації незаконного так званого "референдуму" в Криму у 2014 році, після якого сталося те, що в Кремлі називають "возз'єднанням з Росією".

"З цього моменту після відповідних внутрішньодержавних процедур Крим став частиною Російської Федерації, частиною Росії. І на будь-якій частині своєї території ми маємо право і будемо будувати так нашу військову політику, як ми вважаємо за потрібне для гарантування нашої безпеки. Крим - не виняток. Якщо генштаб, якщо прикордонники вважають, що нам потрібно на якихось напрямках щось зробити додатково, ми це будемо робити", - заявив Путін.

"Безпека Росії на цьому напрямку буде безумовно гарантована. Нічого зайвого ми там створювати не збираємося, але те, що потрібно, буде там зроблено", - додав президент РФ.

Нагадаємо, 18 грудня Генасамблея ООН підтримала проект резолюції "Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь (Україна), а також частин Чорного та Азовського морів". Документ підтримали 66 країн, "проти" проголосували 19 країн, "утрималися" - 72.

У документі міститься наполегливий заклик до Росії вивести її війська з окупованого українського Криму і припинити окупацію українських територій. Крім того, в резолюції міститься заклик до Росії припинити переслідувати комерційні судна, а також обмежувати міжнародне судноплавство в Чорному і Азовському морях.

5 грудня постійний представник України при ООН Володимир Єльченко заявив, що Російська Федерація вже розмістила в окупованому Криму військові засоби і компоненти, які можуть переносити і запускати ядерну зброю. Зокрема, йдеться про ракетний крейсер "Москва" з ракетною системою "Вулкан", три підводні човни, два невеликі ракетні катери, обладнані крилатими ракетами "Калібр", бомбардувальники Су-24, які можуть переносити ядерні бомби.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики