Цензор.НЕТ

20.12.18 17:46

Укрлендфармінг Бахматюка визнали однією з найпривабливіших для працевлаштування компаній

Редакція БІЗНЕСу за результатами читацького голосування визначила компанії, які є найпривабливішими для працевлаштування. Найбільший агрохолдинг України Укрлендфармінг (Ukrlandfarming) бізнесмена Олега Бахматюка увійшов до рейтингу як компанія, яка "плекає свою привабливість для майбутніх співробітників ще з дитячих садочків".

Укрлендфармінг Бахматюка визнали однією з найпривабливіших для працевлаштування компаній

Також визнання отримала HR команда Групи в рейтингу БІЗНЕСу найдрайвовіших команд з управління персоналом.

Раніше група компаній Укрлендфармінг була відзначена експертами видань "Влада грошей" та "Фокус" як один з найкращих роботодавців року в аграрній галузі. Рейтинг БІЗНЕСа визначив привабливість компанії як роботодавця з точки зору читачів. Окрім ГК Укрлендфармінг, до рейтингу також увійшли IT-компанія SoftServe, промислово-інвестиційна група "Смарт-Холдинг", IT-гігант "Google Україна", "Procter & Gamble Україна", "Кока-Кола Беверіджиз Україна", "Ельдорадо", Carlsberg Ukraine, "METРO Кеш енд Кері Україна" та "Київстар".

Укрлендфармінг запроваджує програми профорієнтації для дітей та тісно співпрацює з вищими навчальними закладами для підготовки майбутніх висококваліфікованих кадрів. Наталія Романенко, директор з управління персоналом Укрлендфармінг, зазначає: "Ми використовуємо в своїй роботі високі технології, що приваблює в першу чергу молодь. Також ми розвиваємо свій персонал та створюємо умови для кар’єрного зростання".

Група компаній "Укрлендфармінг" - це вертикально інтегрований агрохолдніг, що має в управлінні земельний банк площею 570 тис. Га. У Групі більш ніж 300 підприємств у 600 населених пунктах країни, загалом в "Укрлендфармінг" працює до 30 тисяч осіб.

Новина публікується на правах реклами

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики