Цензор.НЕТ

20.12.18 20:05

ЦВК затвердила план виборів президента: поки неясно, що буде з голосуванням у Донецькій і Луганській областях

Центральна виборча комісія просить місцеві обладміністрації дати висновки про можливість участі цих двох регіонів у виборах.

ЦВК затвердила план виборів президента: поки неясно, що буде з голосуванням у Донецькій і Луганській областях

Центральна виборча комісія (ЦВК) затвердила календарний план основних організаційних заходів із підготовки та проведення чергових виборів президента України, рішенням парламенту призначених на 31 березня 2019 року. Про це Цензор.НЕТ повідомляє із посиланням на прес-службу ЦВК.

У комісії зазначили, що виборчий процес виборів стартує з 31 грудня. З цього дня до 3 лютого 2019 року включно дозволяється офіційне висунення кандидатів і подача документів для реєстрації. Зареєструвати їх Центрвиборчком має впродовж 5 діб від дня прийняття документів, а останнім днем ​​реєстрації стане 8 лютого.

Передвиборна агітація кандидатів дозволяється з наступного дня після його реєстрації до 24:00 29 березня 2019. До цього політична реклама є незаконною.

Безпосередньо голосування на виборах президента відбудеться з 08:00 до 20:00 31 березня 2019. До 13 квітня включно мають бути офіційно оприлюднені результати і рішення про призначення другого туру виборів в разі його прийняття.

ЦВК також звернулася до Донецької та Луганської обладміністрацій з проханням дати висновки про можливість участі цих двох регіонів у виборах. ЦВК просить надати інформацію станом на 27 грудня. Як повідомлялося, до 14:00 26 грудня в Донецькій і Луганській областях введено воєнний стан.

Календарний план затверджено в четвер Центрвиборчкомом тільки для першого туру виборів. Водночас, якщо жоден із кандидатів не набере 31 березня 2019 понад 50% голосів, то на 21 квітня 2019 буде призначено другий тур виборів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики