Цензор.НЕТ

20.12.18 23:00

На UA:Першому заявляють, що не мали наміру закривати програми журналістських розслідувань

У нас навіть повноважень таких немає, - заявляє глава наглядової ради телеканалу Тетяна Лебедєва.

На UA:Першому заявляють, що не мали наміру закривати програми журналістських розслідувань

Програми розслідувань продовжуватимуть транслювати в ефірі телеканалу UA:Перший. Про це в ефірі програми "Нині Вже" на "Громадському" заявила голова наглядової ради ПАТ НСТУ Тетяна Лебедєва, повідомляє Цензор.НЕТ.

За її словами, відкривати та закривати програми не входить до повноважень наглядової ради.

"Мені дуже цікаво, що за два роки роботи наглядової ради, ми вперше привернули увагу медіа тим, що ми буцім-то закриваємо програму", — зазначила вона.

"Будь-які точки зору окремих членів наглядової ради — це лише особиста думка", — додала Лебедєва.

Раніше журналісти програми антикорупційних розслідувань "Схеми" повідомили, що програму можуть зняти з ефіру Суспільного мовлення (НСТУ). Також повідомлялося, що з ефіру може зникнути програма розслідувань "Наші гроші" з Денисом Бігусом.

Журналісти звернулися за офіційною позицією до Лебедєвої, і вона підтвердила їм, що є низка членів наглядової ради, які вважають що "на аутсорсі" можуть бути будь-які передачі, "крім новин і суспільно-політичних програм", а саме до них належать проекти антикорупційних розслідувань.

Увечері 20 грудня головна редакторка програми "Схеми" Наталка Седлецька повідомила, що на сьогоднішньому ж засіданні наглядової ради автори ідеї відмови від стороннього суспільно-політичного контенту, що б означало загрозу зникнення з ефіру таких програм як "Схеми" та "Наші гроші", — не стали пропонувати з цього приводу жодних рішень, і подякувала усім за підтримку.

На засіданні наглядової також обговорювали недофінансування Суспільного телебачення, повідомила Громадському Лебедєва. За її словами, жодного разу Суспільне не отримувало фінансування в повному обсязі, тому треба шукати шляхи оптимізації, донорську допомогу, працювати з рекламою.

"В ідеалі треба змінювати систему фінансування, таку пропозицію наглядова розробила і запропонувала депутатам", — додала Лебедєва.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики