Цензор.НЕТ

20.12.18 23:55

ОБСЄ назвала злочини в Чечні "ясними" і "неспростовними" і вказала РФ на перспективу Міжнародного кримінального суду

20 грудня на постійній Раді ОБСЄ була представлена ​​доповідь про тяжкі порушення прав людини в Чеченській Республіці. Доповідь стала результатом розслідування, проведеного в рамках так званого "Московського механізму", вперше ініційованого проти Російської Федерації.

ОБСЄ назвала злочини в Чечні "ясними" і "неспростовними" і вказала РФ на перспективу Міжнародного кримінального суду

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише Новая газета.

Видання зазначає: "Треба сказати, що до цього "Московський Механізм" активували тільки 7 разів і задіюють його у виняткових випадках. А саме тоді, коли є вагомі підстави вважати, що одна з країн-членів порушує свої добровільно взяті на себе зобов'язання в рамках людського виміру ОБСЄ і потурає вчиненню тяжких систематичних злочинів щодо своїх же громадян. У даному випадку - стосовно жителів Чеченської республіки.

Офіційно в Чечні проживає мільйон триста громадян Росії. Всі вони живуть в умовах абсолютної поразки у своїх конституційних правах і тотальної безкарності влади і республіканських спецслужб. Ця ситуація складалася роками і роками ж ігнорувалася федеральним центром.

На початку 2017 року ці чинники привели до шокуючої весь світ кампанії проти чеченської ЛГБТ-спільноти, а також до масової страти людей, хаотично затриманих під приводом боротьби з тероризмом, без будь-яких доказів причетності до реальних злочинів".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики