Цензор.НЕТ

21.12.18 19:00

Тепер офіційно: Рада ЄС продовжила санкції проти Росії ще на півроку

Економічні обмеження діятимуть до 31 липня 2019 року.

Тепер офіційно: Рада ЄС продовжила санкції проти Росії ще на півроку

Євросоюз офіційно продовжив на півроку економічні санкції проти Росії. Про це йдеться в заяві Ради ЄС, повідомляє Цензор.НЕТ.

"21 грудня 2018 року Рада продовжила економічні санкції стосовно специфічних секторів російської економіки до 31 липня 2019 року", - сказано в заяві.

Продовження санкцій Рада затвердила одноголосно.

Обмежувальні заходи стосуються фінансового, енергетичного та оборонного секторів, а також товарів подвійного призначення, сказано в прес-релізі.

Раніше про продовження санкцій проти Росії заявив глава Європейської ради Дональд Туск. "ЄС одноголосно продовжує економічні санкції проти Росії у зв'язку з нульовим прогресом у реалізації мінських угод", - написав він у Twitter. За словами Туска, рішення про продовження санкцій пов'язано з "нульовим прогресом" у виконанні мінських домовленостей.

Нагадаємо, санкції ЄС проти Росії було введено 31 липня 2014 року терміном на один рік. Вони стали відповіддю Євросоюзу на дії Росії з дестабілізації ситуації в Україні, а потім були посилені у вересні 2014 року.

19 березня 2015 року Європейська Рада пов'язала термін дії санкцій з повним виконанням мінських угод, що, як передбачалося, мало відбутися до 31 грудня 2015 року. Оскільки цього не сталося, санкції продовжують діяти. Відтоді санкції продовжують кожні півроку.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики