Цензор.НЕТ

21.12.18 20:00

НАЗК знайшло ознаки злочинів у фінансових звітах ВО "Батьківщина", "УКРОП" і "Соціал-демократичної партії"

Всі матеріали передали поліції, варіанти покарання - від штрафу в 1700 гривень до позбавлення волі на 2 роки.

НАЗК знайшло ознаки злочинів у фінансових звітах ВО "Батьківщина", "УКРОП" і "Соціал-демократичної партії"

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) виявило недостовірні відомості у фінансових звітах партій ВО "Батьківщина", "УКРОП" і "Соціал-демократичної партії", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу агентства.

Ознаки кримінального злочину виявлено у звітах політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру в 2018 році.

"У Нацполіцію направлено три матеріали стосовно ВО "Батьківщина" і по два матеріали щодо "Соціал-демократичної партії" і партії "УКРОП", - сказано в повідомленні.

Всі виявлені факти НАЗК направило в поліцію.

Покарання за такі порушення - штраф від 1700 до 5100 гривень або виправні роботи на строк до двох років, чи обмеження волі на строк до двох років, або позбавлення волі на той самий строк.

У НАЗК нагадують, що впродовж 2016–2017 років Нацагентство направило до поліції 19 матеріалів стосовно 16 політичних партій: "Аграрна партія України", "Наш край", "Народний рух України", "Нова політика", "Самоврядна Українська держава", "Зелені", "ВО "Свобода", "Комуністична партія України", "Партія сильної влади", "Власна сила", "Партія вільних демократів", "Політичне об’єднання "Пряма дія", "Патріотична партія України", "Українська партія чесності, боротьби з корупцією та організованою злочинністю", "Національно-демократичне об’єднання "Україна", "ВО "Батьківщина".

На підставі підготовлених Національним агентством матеріалів щодо політичних партій розпочато кримінальні провадження за ознаками подання свідомо недостовірних відомостей у звіті політичних партій (ст.159-1 Кримінального кодексу України "порушення порядку фінансування виборної кампанії кандидата, політичної партії (блоку)").

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики