Цензор.НЕТ

21.12.18 20:24

Суд дозволив вийти під заставу поліцейським, яких було затримано за побиття людей в метро Харкова

Харківський апеляційний суд дав можливість вийти з СІЗО під заставу п'ятьом із шести поліцейських, підозрюваних у побитті людей в метро.

Суд дозволив вийти під заставу поліцейським, яких було затримано за побиття людей в метро Харкова

Про це розповіла на брифінгу речник прокурора Харківської області Віта Дубовик, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Харківський апеляційний суд без присутності прокурора звільнив із СІЗО під заставу від 109 тис. до 140 тис. грн п'ятьох із шести поліцейських, підозрюваних у злочині, пов'язаному з перевищенням службових повноважень, що супроводжувалося насильством", - зазначила Дубовик.

За її словами, позиція прокуратури не змінилася: всі підозрювані повинні перебувати під арештом незалежно від ступеня участі в злочині доти, доки не будуть допитані всі постраждалі і свідки, щоб виключити ризики впливу на них з боку підозрюваних.

"У рамках справи опитано 20 осіб. Проводяться експертизи: судово-медична, судово-хімічна, судово-балістична, а також слідчі експерименти та упізнання. Є документи за п'ятьма епізодами. Доказів достатньо. Записи відеокамер, таємно встановлених у приміщенні (де відбувалися побиття - ред.), залишаються секретними. До раніше затриманих чотирьох підозрюваних додалося ще двоє", - пояснила Дубовик.

За її словами, досудове розслідування триватиме до березня 2019 року.

"Прокуратура клопотала про відсторонення всіх підозрюваних від обійманих посад. Наразі відсторонені двоє, щодо чотирьох проводиться перевірка".

Водночас у мережі з'явилася інформація, що один із звільнених під заставу підозрюваних має намір через суд поновитися на посаді.

Нагадуємо, 26 вересня було затримано чотирьох поліцейських однієї із змін на станції метро "Південний вокзал". Встановлено, що поліцейські систематично, під вигаданим приводом, зупиняли пасажирів і заводили в службову кімнату. Там, погрожуючи притягненням до відповідальності, застосовуючи заходи фізичного насильства і морального приниження, вони вимагали та отримували від людей гроші.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики