Цензор.НЕТ

21.12.18 22:35

Український політв'язень Сенцов не збирається працювати в російській колонії, - адвокат

Незаконно засуджений в Росії український режисер Олег Сенцов не збирається працювати в російській колонії. Таку інформацію оприлюднив його адвокат Дмитро Дінзе.

Український політв'язень Сенцов не збирається працювати в російській колонії, - адвокат

"Він не збирається працювати і не бажає бути причетним до жодного виробництва. Може він і може залучатися до праці, але це поняття відносне: легка, важка. Може це праця в бібліотеці", - цитує в п'ятницю видання Крим реалії адвоката О.Сенцова, передає Цензор.НЕТ.

Також Д.Дінзе сказав, що не може "ні підтвердити, ні спростувати" інформацію про виписку О.Сенцова з медичної частини виправної колонії в Лабитнангі.

"Зараз я не можу ні підтвердити, ні спростувати цю інформацію. Я буду у нього тільки в середині січня і дізнаюся про це вже безпосередньо на місці", - заявив Д.Дінзе.

Нагадуємо, що українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка затримали в Криму 10 травня 2014 року. Їх звинуватили в підготовці терактів, Кольченка засудили до 10 років позбавлення волі, а Сенцова - до 20.

14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів.

5 жовтня Сенцов заявив про припинення голодування з наступного дня. Він зазначив, що в разі продовження до нього застосували б примусове годування через його критичний стан.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики