Цензор.НЕТ

22.12.18 11:02

"Як це можливо після того, що з вами зробила Банкова": Трепак - Саакашвілі з приводу циклу передач "Джокери" про кандидатів у президенти

Якщо перша передача з циклу "Джокери" сприймалася як якесь непорозуміння, то зараз вже вимальовується системність підходу і спрямованості.

"Як це можливо після того, що з вами зробила Банкова": Трепак - Саакашвілі з приводу циклу передач "Джокери" про кандидатів у президенти

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив екс-заступник голови СБУ Віктор Трепак, інформує Цензор.НЕТ. Наводимо його текст повністю.

Сьогодні вдень мав телефонну розмову з Давидом Сакварелідзе – у цей час він був за кордоном і, наскільки я правильно зрозумів, їхав вітати з днем народження Міхеіла Саакашвілі

Принагідно попросив Давида передати вітання своєму колишньому керівнику. А ввечері подивився чергову авторську передачу М.Саакашвілі "Джокери", яка цього разу була присвячена Анатолію Гриценку як кандидату у президенти.

І, чесно кажучи, був вражений – глибоко і неприємно. Відчуття якоїсь бридкості і жалю. Бридкості, від того, що побачив – нічого нового, але вміло підібраного, професійно поданого і чітко спрямованого. Жалю через те, що це зроблено за участі екс-президента Грузії, який є для мене певним авторитетом за проведені у своїй країні реформи.
Не вірю, що М.Саакашвілі, який виступає як автор цієї передачі, з його досвідом і розумінням політичних процесів в Україні не розумів того, якої спрямованості передачу він робить (чи під нього роблять).

Коли  минулого тижня вийшла його передача про Юлію Тимошенко, подумалось, що то є якась помилка. Тим паче, що і сам М.Саакашвілі після цієї передачі заявив, що кінцевий варіант передачі про Ю.Тимошенко, той відеоряд і закадровий текст, який вийшов на екран, не відповідає ні первинній ідеї щодо циклу передач, ні його думці про кандидата. І вимагав зняти передачу з ефіру (хоча як це можна було зробити після того, коли вона вже була в ефірі?), а також стверджував, що не дозволить використовувати своє ім’я у маніпулятивних цілях.

Але чергова передача М.Саакашвілі вже про А.Гриценка змушує сумніватися як у щирості попереднього "покаяння" її автора, так і у нерозумінні того, у чому, власне, він бере участь. Якщо перша передача ще сприймалася як певне непорозуміння, то наразі вже вимальовується системність підходу і спрямованості. Не хочеться вірити у якийсь "договорняк" М.Саакашвілі з Банковою, але усе виглядає саме так. Щонайменше, складається таке враження від побаченого і, як з’ясовується, не лише у мене одного.
У цьому зв’язку пригадується використання М.Саакашвілі у боротьбі Банкової проти А.Яценюка і А.Авакова. Якщо не помиляюсь, і сам М.Саакашвілі пізніше визнавав, що президент П.Порошенко тоді просив його публічно виступати проти лідерів "Народного фронту", збиваючи А.Яценюка з посади прем’єр-міністра. Наразі маємо дежавю?

Міхеіле Ніколозовичу, чи можете пояснити, що насправді відбувається? Як це можливо після того, що з Вами зробила Банкова, яка у непристойний спосіб викинула Вас з України? Чим Ви керуєтесь і що, власне, робите? Ви усвідомлюєте свою справжню роль у нинішніх політичних процесах в Україні?"

Випуск програми "Джокери", про який говорить Віктор Трепак, можна переглянути за посиланням.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики