Цензор.НЕТ

22.12.18 13:38

"Майже п'ять років пліч-о-пліч із українським військом ви протистоїте російській агресії", - Порошенко привітав дипломатів зі святом

Президент України Петро Порошенко з нагоди Дня дипломатичної служби України відзначив професіоналізм українських дипломатів, а також їхні успіхи в боротьбі з російською агресією.

"Майже п'ять років пліч-о-пліч із українським військом ви протистоїте російській агресії", - Порошенко привітав дипломатів зі святом

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в привітанні Президента, опублікованому на сайті Глави держави.

"Майже п`ять років пліч-о-пліч з українським військом ви протистоїте російській агресії. Кожен ваш успіх на дипломатичній ниві – це збережені життя наших героїв на передовій. Кожна ваша домовленість про зміцнення підтримки України – це посилення нашої стійкості на фронті і висхідного розвитку в інтересах європейського майбутнього держави.

Ваше слово вщент розбиває вигадки російської пропаганди.

Ваші аргументи зміцнюють проукраїнську глобальну коаліцію.

Ваша наполегливість і професіоналізм наближають день відновлення суверенітету і територіальної цілісності нашої держави у її міжнародно визнаних кордонах", - написав він.

"Де б не проявила себе російська отрута, там завжди на сторожі український дипломат, навіть якщо йдеться про захист української автокефалії.

Сучасна українська дипломатія навчилася вміло працювати і в інтересах зміцнення міжнародної підтримки розвитку нашої держави. Вчасно і вправно застосовані нашими дипломатами рішення – це нові ринки для українських експортерів і покращення добробуту для наших громадян. Це наполеглива реалізація державного курсу на інтеграцію в ЄС та НАТО. Це зростання міжнародного престижу українського паспорта і унікальні можливості відкривати світ. Це надійний захист інтересів українців за кордоном та промоція української культури в світі", - підсумував Порошенко.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін в своєму поздоровленні на сторінці в Facebook наголосив на важливості роботи українських дипломатів, особливо в контексті захисту цінностей європейської і трансатлантичної спільноти.

Ми і надалі працюватимемо над розширенням і зміцненням потужної міжнародної коаліції, яка підтримує Україну, стверджувати імідж України як країни, яка захищає цінності всієї європейської і трансатлантичної спільноти і є її  інтегральною частиною. У цьому розумінні європейська і євроатлантична інтеграція, які є нашими стратегічними пріоритетами, органічно поєдналися з пріоритетом перемоги над агресивною політикою Кремля", - йдеться в привітанні.

Крім того, глава МЗС написав, що українські дипломати за останні роки стали іншими

"У новій українській реальності народжується нова українська дипломатія: динамічна, відкрита та креативна. Тому нам усім критично важливо не зупинятися у своїх пошуках, у своїй роботі та у саморозвитку", - підкреслив він.

Клімкін нагадав, що покликання дипломатів - "представляти, захищати, сприяти".

Привітав українських дипломатів і прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Він зазначив, що нинішні виклики зобов'язують до чіткої та виваженої зовнішньої політики.

"Гібридна війна, що веде зараз Росія проти нашої держави, вимагає мобілізації усіх політико-дипломатичних ресурсів, які ми маємо. Виклики сьогодення зобов’язують нас дотримуватися чіткої, зваженої і зрозумілої для наших партнерів зовнішньої політики. На плечі українських дипломатів лягає важке завдання з донесення до світової громадськості української позиції та одночасно розвінчування міфів ворожої пропаганди", - йдеться в привітанні глави уряду.

За словами Гройсмана, українські дипломати проводять дійсно титанічну роботу.

"Численні проекти України з нашими західними партнерами свідчать про успішність цих зусиль та результативність нашої зовнішньої політики. Підписанню будь-якої важливої міждержавної угоди чи впровадженню будь-якого спільного проекту передує тривала, копітка та складна праця дипломатів. Накладення міжнародних санкцій на державу-агресора стало можливим завдяки блискучій дипломатичній роботі Української Сторони", - підсумував він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики