Цензор.НЕТ

23.12.18 14:41

Кількість затриманих в Україні нелегальних мігрантів за рік збільшилася на 30%, - Цигикал

Кількість затриманих в Україні нелегальних мігрантів збільшилася на 20-30% порівняно з минулим роком.

Кількість затриманих в Україні нелегальних мігрантів за рік збільшилася на 30%, - Цигикал

Про це повідомив голова Держприкордонслужби України Петро Цигикал, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

П.Цигикал зазначив, що збільшення потоків нелегальної міграції спостерігається через канали легального в'їзду в Україну – аеропорти, автомобільні пункти пропуску. Нелегали прибувають в Україну нібито без намірів їхати в країни ЄС, а через деякий час прикордонники затримують їх на західних ділянках кордону – у Закарпатській, Львівській, Чернівецькій областях.

"Загалом найбільше серед затриманих нелегалів на "зеленій" ділянці кордону фігурували громадяни В’єтнаму, Бангладеш, Шрі-Ланки, Туреччини, Пакистану, Марокко, Іраку, Індії та Молдови. Більшість з них поза пунктами пропуску намагались потрапити до країн ЄС у пошуках кращих умов для життя, зокрема через кордон зі Словаччиною – 400 осіб та Польщею – 240 осіб", - наголошується в повідомленні.

Усього з початку року співробітники прикордонного відомства затримали понад 3 тисячі нелегалів. Більшість з них (1950 осіб) порушили правила перебування в Україні. "Лідерами" в цій категорії є громадяни Молдови, Росії, Болгарії, В'єтнаму, Узбекистану.

Крім того, прикордонники відмовили у в'їзді в Україну понад 4 тисячам потенційних нелегальних мігрантів. Переважно це громадяни Молдови, РФ, Іраку, Туреччини, Таджикистану, Нігерії, Лівії, Грузії, Азербайджану та Індії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики