Цензор.НЕТ

23.12.18 21:19

Комісія не виявила газових балонів у дерев'яних будиночках різдвяного ярмарку у Львові, - міськрада

Районні комісії рекомендували відновити роботу тих кіосків різдвяного ярмарку, де немає потреби застосовувати прилади для підігріву.

Комісія не виявила газових балонів у дерев'яних будиночках різдвяного ярмарку у Львові, - міськрада

У неділю, 23 грудня, в Галицькому та Сихівському районах комісії обстежили стан протипожежної безпеки в будиночках на різдвяних ярмарках (проспект Свободи, площа Ринок і проспект Червоної Калини), інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Львівської міськради. За результатами перевірки рекомендовано відновити роботу об'єктів торгівлі, де реалізується продукція, яка не потребує застосування приладів для підігріву, за умови дотримання вимог протипожежної безпеки.

"Відновлення роботи інших об'єктів торгівлі можливе за окремим рішенням комісії", - наголошується в повідомленні.

У Галицькому районі обстежили 82 об'єкти різдвяного ярмарку (дерев'яні будиночки) на площі Ринок і 108 об'єктів різдвяного ярмарку (дерев'яних будиночків) на проспекті Свободи щодо дотримання правил протипожежної безпеки (наявність газового обладнання, електричних обігрівальних пристроїв). Комісією в Сихівському районі обстежено 11 дерев'яних будиночків.

За результатами проведення обстеження не зафіксовано наявність газових балонів у дерев'яних будиночках різдвяного ярмарку.

Нагадаємо, 22 грудня вдень у Львові загорівся різдвяний ярмарок. Загалом унаслідок пожежі і вибуху було госпіталізовано п'ятьох осіб, з яких двоє перебувають у реанімації. У Львівській міській раді відбулося позапланове засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС. Вона ухвалила рішення призупинити роботу ярмарків.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики