Цензор.НЕТ

23.12.18 22:48

Незаконна агітація, спроби проголосувати без паспорта і дати хабар, - поліція Житомирщини зафіксувала порушення на виборах

У Житомирській області під час виборів, які відбувались у шести ОТГ, поліція зафіксувала три порушення.

Незаконна агітація, спроби проголосувати без паспорта і дати хабар, - поліція Житомирщини зафіксувала порушення на виборах

Про це в бесіді з кореспондентом Укрінформу повідомила заступник начальника відділу комунікації ГУНП у Житомирській області Ольга Номерчук, пише Цензор.НЕТ.

"Станом на 18:00 у поліцію надійшло три повідомлення про порушення під час голосування. Всі вони з Бердичівського району. Порушення зареєстровано. Наразі перевіряється інформація про них", - зазначила Номерчук.

За її словами, одне з повідомлень надійшло про те, що виборець прийшов на голосування з пенсійним посвідченням замість паспорта. Поліція також отримала телефонний дзвінок про можливу спробу грошового заохочення в обмін на підтримку конкретного кандидата. Крім того, біля одного з населених пунктів у день виборів виявили агітаційні матеріали.

Нагадаємо, 23 грудня вибори відбувалися в 9 міських, 16 селищних та 53 сільських ОТГ у 13 областях України. До складу цих 78 ОТГ увійшли 345 місцевих рад (міських - 9, селищних - 19, сільських - 317).

Зокрема, такі вибори відбувалися у Волинській області (в 9 ОТГ), у Дніпропетровській області (в 1 ОТГ), у Житомирській області (в 6 ОТГ), в Івано-Франківській області (в 4 ОТГ), у Київській області (в 4 ОТГ), у Кіровоградській області (в 4 ОТГ), у Львівській області (в 5 ОТГ), у Полтавській області (в 3 ОТГ), у Рівненській області (в 3 ОТГ), у Тернопільській області (в 5 ОТГ), у Хмельницькій області (в 3 ОТГ), у Черкаській області (в 27 ОТГ), у Чернівецькій області (в 4 ОТГ).

На Житомирщині відбулись вибори в таких громадах: Гришковецькій, Швайківській, Райгородоцькій (Бердичівського району), Чуднівській, Вільшанській (Чуднівського району) та Вчорайшенській (Ружинського району).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики