Цензор.НЕТ

24.12.18 11:06

Чотирьох кримських татар у "справі Хізб ут-Тахрір" засуджено в Росії до 9 і 17 років колонії суворого режиму

Північно-Кавказький окружний військовий суд у російському Ростові-на-Дону 24 грудня ухвалив вирок фігурантам першої бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір".

Чотирьох кримських татар у "справі Хізб ут-Тахрір" засуджено в Росії до 9 і 17 років колонії суворого режиму

Енвера Мамутова засудили до 17 років позбавлення волі в колонії суворого режиму з обмеженням свободи на термін 1 рік 6 місяців, Руслана Абільтарова, Ремзі Меметова та Зеврі Абсеїтова - до 9 років колонії суворого режиму з обмеженням свободи на термін 1 рік, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

Обмеження свободи, згадане у вироку, настає після основного терміну. Йдеться про обмеження не пов'язане з перебуванням під вартою, зокрема не можна змінювати місця проживання, залишати його в певні години, не відвідувати місця проведення масових заходів і не брати участі в них.

Адвокати повідомили, що мають намір оскаржити рішення суду.

Чотирьох бахчисарайців окупанти затримали 12 травня 2016 року. Того дня російські силовики провели серію обшуків у будинках мусульман, кримських татар, а також у місцевому кафе. Зеврі Абсеїтова, Ремзі Меметова, Рустема Абільтарова та Енвера Мамутова звинуватили в участі в організації "Хізб ут-Тахрір", визнаної в Росії терористичною. Російський прокурор попросив для них від 10 до 17 років колонії суворого режиму.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики