Цензор.НЕТ

25.12.18 13:31

Делегація з окупованого Криму має намір відвідати Сирію і зустрітися з диктатором Асадом

Крим і Сирію пов'язує торгівля зерном.

Делегація з окупованого Криму має намір відвідати Сирію і зустрітися з диктатором Асадом

Представники окупаційної влади Криму планують відвідати Сирію для переговорів із сирійською владою про співпрацю. Про це заявив "глава" окупаційної адміністрації Севастополя Дмитро Овсянников, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російське агентство ТАСС.

За словами Овсянникова, в Сирії "представники" Криму пробудуть із 15 по 17 січня. Там вони планують підписати договір з містом Тартус і зустрітися з главою Сирії Башаром Асадом.

Він додав, що основні напрямки співпраці з Сирією, які будуть обговорюватися, - перевезення продуктів харчування, зокрема зерна, будматеріалів та інші питання, пов'язані з використанням портової інфраструктури Тартуса і Севастополя.

10 жовтня ТАСС із посиланням на Овсянникова повідомляв, що з Криму до Сирії через порти Севастополя відправили близько 27 тис. тонн пшениці. Таким чином, Росія надає підтримку диктатору Асаду і продає надлишки зерна на окупованому півострові, який перебуває під міжнародними санкціями і не має виходу на світові ринки.

Росія окупувала Крим після силової блокади українських військових частин і незаконного "референдуму" 16 березня 2014 року. "Приєднання" півострова до РФ не визнається Україною та більшістю країн світу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики