Цензор.НЕТ

25.12.18 14:06

36-річний продавець програмного забезпечення з Хмельницького вкрав особисті дані держслужбовців, - кіберполіція

Нині слідчі з'ясовують, чи намагався він їх комусь продати. Чоловікові загрожує до 6 років за ґратами.

36-річний продавець програмного забезпечення з Хмельницького вкрав особисті дані держслужбовців, - кіберполіція

Співробітники Подільського управління Департаменту кіберполіції викрили 36-річного жителя Хмельницького, який втрутився в комп'ютерну мережу бухгалтерського обліку держорганів і підприємств. Про це повідомляє департамент кіберполіції Національної поліції України, інформує Цензор.НЕТ.

Підслідний - співробітник підприємства, яке постачає програмне забезпечення державним об'єктам, зокрема військовим частинам.

До обов'язків чоловіка входили реалізація, установка та обслуговування бухгалтерських та облікових систем.

У порушення вимог договірних зобов'язань він, за даними прокуратури, таємно отримував доступ до даних працівників цих підприємств, реєстраційних номерів їхніх облікових карток платників податків тощо.

Проведено обшуки за адресою ведення господарської діяльності та за місцем проживання зловмисника. На персональних комп’ютерах правоохоронці виявили інформацію щодо працівників державних установ.

Комп'ютери направлено на експертизу. Після отримання її результатів буде визначено об’єм, належність та перелік інформації, яку отримано внаслідок злочинної діяльності чоловіка.

Поліцейські перевіряють можливий продаж зловмисником інформації.

Триває досудове розслідування за ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу комп'ютерів, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж або мереж електрозв'язку) КК України. Зловмиснику загрожує до шести років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до трьох років.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики