Цензор.НЕТ

25.12.18 15:43

Терористи напали на спостерігачів ОБСЄ і намагалися відібрати в них автомобіль, - офіцер ЗСУ

Підконтрольні окупантам ЗМІ так званої "ЛНР" пишуть, що на спостерігачів напала "група невідомих" і стверджують, що окупанти ведуть "розшукові заходи".

Терористи напали на спостерігачів ОБСЄ і намагалися відібрати в них автомобіль, - офіцер ЗСУ

У районі населеного пункту Хороше в Луганській області окупанти напали на представників СММ ОБСЄ і хотіли відібрати в них авто. Про це у Facebook пише офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, повідомляє Цензор.НЕТ. Напад стався напередодні.

"В результаті нападу було скоєно акт вандалізму - пошкоджено автомобільний транспорт та здійснено наругу над символікою ОБСЄ", - стверджує Штефан.

Нападниками виявилися терористи з першої мотострілецької бригади і четвертої мобільної мотострілецької бригади. Командир першої МСБ з метою приховування факту участі його особового складу в злочинних діях вирішив "заарештувати" трьох злочинців, які в подальшому були доставлені в КСП 1 мсб.

"На цей час в т.зв. ЗМІ "ЛНР" активно розповсюджується інформація щодо нападу на представників ОБСЄ невизначених осіб, у зв’язку із чим в "ЛНР" проводяться оперативно-розшукові заходи", - зазначив офіцер ЗСУ.

Нападників вдалося встановити, серед них: Сорокін Віктор Володимирович, 28.11.1980, рядовий. Ковальчук Владислав Вікторович, 10.06.1975, старший солдат. Грабко Сергій Вікторович, 25.06.1987, рядовий.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики