Цензор.НЕТ

25.12.18 16:37

Чотирьох підлітків, які постраждали під час стрілянини в коледжі в Керчі, виписали з лікарень у Москві

На лікуванні в московських лікарнях залишаються ще шестеро постраждалих.

Чотирьох підлітків, які постраждали під час стрілянини в коледжі в Керчі, виписали з лікарень у Москві

З лікарень Москви виписали чотирьох дітей, які постраждали під час вибуху і стрілянини в політехнічному коледжі в Керчі у жовтні. Вони повернуться до Криму, де пройдуть курс реабілітації в одному з санаторіїв Євпаторії, повідомив так окупаційний "міністр охорони здоров'я" Криму Олександр Голенко. Про це Цензор.НЕТ повідомляє із посиланням на "Громадське".

За його словами, в лікарнях Москви залишаються ще шість постраждалих. Їх стан лікарі оцінюють як задовільний.

Очікується, що більшість дітей, яких направили на лікування до російської столиці, випишуть до Нового року, зазначила уповноважена з прав людини в Москві Тетяна Потяєва.

Нагадаємо, 17 жовтня вдень у політехнічному коледжі в Керчі стався підрив бомби, начиненої металевими предметами.

Згідно з версією Слідчого комітету РФ, перед цим студент 4-го курсу коледжу відкрив стрілянину, а пізніше наклав на себе руки.

Російське слідство порушило кримінальну справу за статтею "теракт", а потім перекваліфікувала на статтю "умисне вбивство".

Слідчі з'ясували, що Росляков почав готуватися до злочину понад півтора року тому - в січні 2017 року. Зокрема, 76-річна Галина Рослякова розповіла, що онук прийшов, щоб узяти свої дитячі знімки. Після цього з дому зникли 20 тисяч рублів, які вона відкладала на похорон.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики