Цензор.НЕТ

25.12.18 17:22

Російська пропаганда вигадала вагони з отрутами і британських військових на Донбасі

Напередодні в МЗС РФ заявили, що Україна може готувати "провокації з використанням зброї масового ураження".

Російська пропаганда вигадала вагони з отрутами і британських військових на Донбасі

Пособник терористів Едуард Басурін, так званий "представник управління народної міліції ДНР" заявляє, що влада України доставила на підконтрольну територію в районі Красногорівки Донецької області потяг з токсичною речовиною. Про це пише російське інформагентство ТАСС, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Наша розвідка отримала інформацію про прибуття на залізничну станцію Красногорівка вагонів, забитих бочками синього кольору з сильнодіючою хімічною отруйною речовиною. Наразі йде їх розвантаження українськими військовослужбовцями, одягненими в захисні комплекти", - заявив Басурін.

Басурін додав, що в цьому ж районі перебувають фахівці британських і американських спецслужб, що спеціалізуються на проведенні диверсій. "У зоні ураження можуть опинитися понад 70 тис. мирних жителів", - стверджує пособник окупантів.

Напередодні офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова в понеділок заявила, що Україна готує провокацію з використанням зброї масового ураження, пише російське видання "Регнум".

"Нас дуже непокоять публікації "експертів", які дедалі частіше з'являються в українських ЗМІ про можливе застосування збройними формуваннями ЛНР і ДНР бойових отруйних речовин. Ми також пам'ятаємо заяву голови постійної делегації України в Парламентській асамблеї НАТО І.Фріз про "розробку Росією хімічної і біологічної зброї для подальшого її застосування проти України"", - сказала Захарова.

"Така обставина дозволяє припустити, що київські стратеги досконально вивчили і готові реалізувати на практиці досвід своїх зарубіжних кураторів з організації провокацій з використанням зброї масового ураження", - заявила офіційний представник МЗС РФ.

Раніше окупанти не раз поширювали інформацію про нібито заплановані дії ЗСУ. Спочатку вони стверджували, що ЗСУ готують масштабний наступ 14 грудня. Потім - що українська армія "наступатиме" після 20 грудня. Жоден із цих прогнозів не збувся.

Паралельно найманці нарощують сили, приводячи свої підрозділи в стан бойової готовності.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики