Цензор.НЕТ

25.12.18 19:09

Під санкції РФ потрапили любителі Росії Добкін, Вілкул, Колесніков, Мураєв, Новинський, Святаш, Труханов, Хомутиннік і Шурма. ПОВНИЙ СПИСОК

Росія розширила перелік українських компаній і фізичних осіб, щодо яких застосовуються санкції.

Під санкції РФ потрапили любителі Росії Добкін, Вілкул, Колесніков, Мураєв, Новинський, Святаш, Труханов, Хомутиннік і Шурма. ПОВНИЙ СПИСОК

Як повідомляє Цензор.НЕТ список опубліковано на сайті уряду РФ.

Загалом у списку 567 осіб і 75 компаній. Крім відомих своєю антиросійською позицією політиків, таких як Арсен Аваков, Олександр Турчинов, Арсеній Яценюк, у списку багато діячів з "Опозиційного блоку", які відомі своїми русофільськими настроями.

З усім списком можна ознайомитися ЗА ПОСИЛАННЯМ

Нагадаємо, 22 жовтня, президент РФ Володимир Путін підписав указ про застосування спеціальних економічних заходів у зв'язку з недружніми діями України щодо громадян і юросіб Росії.

В указі, опублікованому на сайті Кремля, президент дав низку доручень "у відповідь на недружні і такі, що суперечать міжнародному праву дії України, пов'язані з введенням обмежувальних заходів стосовно громадян і юридичних осіб Російської Федерації, з метою захисту національних інтересів Російської Федерації".

Раніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що указ Путіна передбачає відповідні санкції на дії України, які не торкнуться українців, які перебувають у Росії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики