Цензор.НЕТ

25.12.18 21:14

Генерал СБУ отримав квартиру в будинку, де незаконно надбудували п'ять поверхів, - Бутусов

Заступник глави СБУ генерал Віктор Кононенко отримав службову квартиру 100 кв.м. в елітному житловому комплексі "Джек хаус", який був побудований з порушенням проекту - було незаконно добудовано п'ять поверхів.

Генерал СБУ отримав квартиру в будинку, де незаконно надбудували п'ять поверхів, - Бутусов

Про це у своїй статті пише головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

Бутусов зазначив: "Зараз Генеральна прокуратура веде кримінальну справу щодо незаконного порушення проекту будівництва ЖК "Джек хаус" і незаконного введення в експлуатацію цього будинку, куди так швидко вселилися керівники СБУ. Справа в тому, що "Джек хаус", за даними слідства, на 5 поверхів вищий, ніж передбачено проектом. Тобто керівництво СБУ погодило проект і отримало квартири в будинку, спорудженому з очевидними порушеннями, і, поза сумнівом, будучи учасниками проекту будівництва, керівники СБУ також відповідальні за це діяння. Генерали вважають за краще отримати і приватизувати квартири в будинку, в якому вони насправді мали б починати не вселення, а кримінальне розслідування".

"Впадає в око, що управління архітектури і будівництва Києва, яке контролює "смотрящий" Юрій Горовий і київське відділення Державної архітектурно-будівельної інспекції видали дозвіл на будівництво та введення в експлуатацію об'єкта. Уявіть собі: чи можна не помітити, що в будинку на п'ять поверхів більше, ніж передбачалося?! Звичайно, можна, адже ці п'ять поверхів - найдорожча частина будинку, і напевно квартири там надано тим людям, які саме відповідають в Держархбудінспекції за рішення під час будівництва і введення в експлуатацію. Мафія в Києві повністю взяла в свої руки всі дозволи на будівництво і готова закрити очі на все", - резюмує Бутусов.

Читайте повністю статтю Юрія Бутусова "Справа "Джек хауса": СБУ отримала квартири в елітному житловому комплексі, забудовник якого, порушуючи проект, добудував 5 поверхів, заявивши про вимагання з боку співробітників служби безпеки"

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики