Цензор.НЕТ

25.12.18 21:41

Добкін - російському прем'єру Медведєву: "Та йдіть ви на#ер із санкціями! Дебіли бл#дь!"

Український політик проросійської орієнтації Михайло Добкін емоційно відреагував на повідомлення російського прем'єр-міністра про те, що його внесено до списку санкцій РФ.

Добкін - російському прем'єру Медведєву: "Та йдіть ви на#ер із санкціями! Дебіли бл#дь!"

Як передає Цензор.НЕТ, про це політик написав у коментарях до твіту російського прем'єра Дмитра Медведєва.

Добкін написав: "Внести в список всіх, хто голосував за виключення Бойка і Льовочкіна з фракції ОБ у ВР і оголосити це захистом інтересів російської держави і громадян Росії?! Маразм міцнішає! Та йдіть ви на#ер зі своїми санкціями! ДБЛИ БЛДЬ!"

Добкін - російському премєру Медведєву: Та йдіть ви на#ер із санкціями! Дебіли бл#дь! 01

Нагадаємо, 22 жовтня, президент РФ Володимир Путін підписав указ про застосування спеціальних економічних заходів у зв'язку з недружніми діями України щодо громадян і юросіб Росії.

В указі, опублікованому на сайті Кремля, президент дав низку доручень "у відповідь на недружні і такі, що суперечать міжнародному праву дії України, пов'язані з введенням обмежувальних заходів стосовно громадян і юридичних осіб Російської Федерації, з метою захисту національних інтересів Російської Федерації".

Раніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що указ Путіна передбачає відповідні санкції на дії України, які не торкнуться українців, які перебувають у Росії.

25 грудня уряд РФ опублікував оновлений список санкцій, в котрому виявилося 567 осіб і 75 українських компаній.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики