Цензор.НЕТ

25.12.18 23:23

Мураєв як лідер південного сходу закінчився, він може пошукати електорат у Львові, - Шуфрич

Євген Мураєв як лідер південного сходу закінчився, він може пошукати електорат у Львові.

Мураєв як лідер південного сходу закінчився, він може пошукати електорат у Львові, - Шуфрич

Як передає Цензор.НЕТ, так в ефірі телеканалу "112 Україна" народний депутат, представник "Опозиційної платформи – За життя" Нестор ШУфрич прокоментував внесення ім'я його колишнього однопартійця в оновлений санкційний список РФ.

На думку політика, поява Мураєва у цьому списку є реакцією на останні події з його участю: заява голові СБУ про розслідування діяльності учасників партії "За життя" та інші його висловлювання.

"Людина, яка апелює до тих, хто зараз займається саме нами, то я інакше як зрадою, "стукацтвом" назвати це не можу. Не знаю, хто дав повноваження Євгену зробити такий крок, - мабуть, його візити на другий поверх в Адміністрацію президента дали йому такі підстави і важелі, але думаю, стосовно нього і відбулася відповідна реакція", - вважає політик.

При цьому Шуфрич зазначає, що навіть не зважаючи на те, що політсили стали опонентами, але суперництво повинно було розвиватися в ключі того, хто може більше зробити для країни і миру в ній, а також розвитку економіки України.

"Але після нинішніх подій Євген як лідер південного сходу закінчився. Він може спробувати знайти своє щастя на заході в Україні, - у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, будь ласка, у нього там гідні конкуренти є", - переконаний Шуфрич.

Нагадаємо, 22 жовтня, президент РФ Володимир Путін підписав указ про застосування спеціальних економічних заходів у зв'язку з недружніми діями України щодо громадян і юросіб Росії.

В указі, опублікованому на сайті Кремля, президент дав низку доручень "у відповідь на недружні і такі, що суперечать міжнародному праву дії України, пов'язані з введенням обмежувальних заходів стосовно громадян і юридичних осіб Російської Федерації, з метою захисту національних інтересів Російської Федерації".

Раніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що указ Путіна передбачає відповідні санкції на дії України, які не торкнуться українців, які перебувають у Росії.

25 грудня уряд РФ опублікував оновлений список санкцій, в котрому виявилося 567 осіб і 75 українських компаній.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики