Цензор.НЕТ

25.12.18 23:59

Різдвяний ярмарок у Львові повністю відновлює свою роботу

Комісії при Сихівській та Галицькій районних адміністраціях Львова дозволили відновити повноцінну роботу різдвяного ярмарку за умови дотримання певних вимог.

Різдвяний ярмарок у Львові повністю відновлює свою роботу

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Львівська міська рада.

"Районні комісії, розглянувши лист-зобов'язання ТзОВ "Львівські Ярмарки", вважають за можливе відновлення роботи різдвяного ярмарку на проспекті Свободи та площі Ринок, на проспекті Червоної Калини в цілому при неухильному дотриманні таких вимог", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що серед вимог є: щоденно, перед початком роботи проводити огляд кожного об’єкту на своій території, а у випадку виявлення порушень, не допускати відкриття об’єкту торгівлі до моменту їх усунення.

Також на робочому місці кожного участника ярмарку мають бути медичні картки працівників і документи щодо проходження гігієнічного навчання; сертифікати якості продуктів харчування, пакувального матеріалу та товарно-транспортних накладних.

Кожен підприємець, який реалізовує харчову продукцію, має закупити дезінфікуючі засоби для рук із відповідними сертифікатами якості, а також забезпечити дотримання температурного режиму та чистоти під час приготування харчових продуктів.

Нагадаємо, у Львові в суботу, 22 грудня, на проспекті Свободи в одному з будиночків на Різдвяному ярмарку прогримів вибух. Свідки зазначають, що чули вибух у будиночку, попередньо вибухнув газовий балон.

В результаті пожежі є постраждалі. Серед постраждалих, один хлопець отримав важкі осколкові поранення, його в результаті вибуху відкинуло в стіну будиночка, ще двоє постраждалих - хлопець і дівчина мають опіки, у хлопця опіки всього тіла.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики