Цензор.НЕТ

26.12.18 13:52

Парафія УПЦ МП на Тернопільщині підтримала перехід у ПЦУ. ФОТО

У підпорядкування Православної церкви України перейшла місцева релігійна громада в селі Трибухівці Бучацького району.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ресурс "Тернополяни".

Рішення про перехід церкви ухвалили під час засідання церковної двадцятки Української православної церкви Московського патріархату. На ньому учасники одноголосно проголосували за перепідпорядкування.

Парафія УПЦ МП на Тернопільщині підтримала перехід у ПЦУ 01

Зазначається, що це вже друга громада села Трибухівці, яка вийшла з УПЦ МП і приєдналися до єдиної Української православної церкви.

Всього на Тернопільщині в підпорядкуванні Московського патріархату перебувають ще 135 релігійних громад.

Нагадаємо, Верховна Рада в четвер, 20 грудня, ухвалила в цілому закон, який зобов'язує Українську православну церкву (Московського патріархату) у своїй назві вказатиналежність до Російської православної церкви. Відповідний проект закону (№5309) про внесення змін до закону "Про свободу совісті та релігійні організації" щодо назви релігійних організацій за основу і в цілому підтримали 240 народних депутатів.

Нині офіційна назва Української православної церкви, що перебуває в канонічному єднанні з Московським патріархатом, - Українська православна церква (УПЦ).

15 грудня на Об'єднавчому соборі предстоятелем Української помісної православної церкви обрали митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, представника Української православної церкви Київського патріархату.

З 15 грудня почався перехід парафій УПЦ МП у ПЦУ. В інтернеті навіть створили інтерактивну карту таких переходів.

В Українській православній церкві (Московського патріархату) мають намір оскаржити в Конституційному суді закон, що зобов'язує УПЦ МП у своїй назві вказати належність до Російської православної церкви.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики