Цензор.НЕТ

26.12.18 14:15

ЗСУ за рік отримали 2500 одиниць зброї вітчизняного виробництва, - "Укроборонпром". ФОТО

Серед переданої бойової техніки - як перевірені часом комплекси, так і нові розробки українських зброярів.

ЗСУ за рік отримали 2500 одиниць зброї вітчизняного виробництва, - "Укроборонпром". ФОТО

Державний концерн "Укроборонпром" протягом 2018 року передав українській армії понад 2500 одиниць озброєння. Про це повідомляє прес-служба підприємства, інформує Цензор.НЕТ.

Як зазначається, серед переданого озброєння - високоточні ракетні комплекси "Стугна-П", "Корсар" і "Бар'єр", ракетний комплекс "Вільха", новітня крилата ракета "Нептун", високоточні 152-мм снаряди "Квітник" та ін.

ЗСУ за рік отримали 2500 одиниць зброї вітчизняного виробництва, - Укроборонпром 01

Переносний протитанковий ракетний комплекс "Стугна-П" призначений для ураження нерухомих і рухомих сучасних броньованих цілей, що мають комбіновану, рознесену чи монолітну броню, а також малорозмірних цілей типу ДОТ, танк в окопі, легкоброньованих об’єктів та вертольотів. Дальність стрільби – до 5 км.

Новітня крилата ракета "Нептун" під час нещодавніх випробувань знищила надводну ціль на відстані 280 км. Таким чином, було доведено високу ефективність систем управління та розпізнавання цілей бортовим комплексом крилатої ракети.

ЗСУ за рік отримали 2500 одиниць зброї вітчизняного виробництва, - Укроборонпром 02

152-мм снаряд "Квітник" на відстані до 20 км потрапляє в ціль з похибкою в лічені сантиметри. Він може знищити найбільш захищені цілі: командні пункти, вузли зв'язку, мости, переправи, опорні пункти тощо. Використання такої "розумної" зброї дозволяє завдавати точних ударів по противнику, який прикривається цивільними об'єктами.

ЗСУ за рік отримали 2500 одиниць зброї вітчизняного виробництва, - Укроборонпром 03

На підприємстві зазначають, що завдяки новому високоточному обладнанню та виконанню програми імпортозаміщення вдалося значно розширити спроможності української армії, яка отримує передову зброю, здатну знищити противника першим пострілом.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики