У вихідні сніг у Києві прибирали 389 одиниць спецтехніки та 63 бригади комунальників, - КМДА

478 10
У вихідні сніг у Києві прибирали 389 одиниць спецтехніки та 63 бригади комунальників, - КМДА

Протягом вихідних до роботи з подолання наслідків снігопаду було залучено 389 одиниць спецтехніки та до 63 бригад з ручного прибирання.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив генеральний директор комунальної корпорації "Київавтодор" Олександр Густєлєв, повідомили в прес-службі КМДА.

"З ночі 23 грудня підприємства "Київавтодору" працюють у посиленому режимі. Залежно від інтенсивності снігопаду до роботи були задіяні від 365 до 389 одиниць велико- та малогабаритної техніки і від 55 до 63 бригад з ручного прибирання загальною кількістю від 420 до 470 осіб. Для недопущення ожеледиці та забезпечення безпечного руху транспорту та пересування киян і гостей столиці містом було використано 3800 тонн солі і 4,5 тисячі тонн піщано-соляної суміші. Крім того, сьогодні вночі були розпочаті роботи з вивезення снігу. Зазначу, що з початку зимового сезону в Києві вже вивезено 27 тисяч тонн снігу", - повідомив генеральний директор комунальної корпорації.

Як зазначив Олександр Густєлєв, важливі для якісного оперативного прибирання вулично-дорожньої мережі столиці від снігу і заходи, які "Київавтодор" застосовує останні 3 роки: це і завчасний виїзд спецтехніки на позиції, що дає змогу оперативно приступити до обробки доріг протиожеледними матеріалами; і завчасна превентивна обробка вулично-дорожньої мережі посипальними матеріалами; і збільшення малогабаритної спецтехніки, яка дозволяє здійснювати механізоване прибирання тротуарів, зупинок громадського транспорту, пішохідних зон тощо.

Щодо спецтехніки, яку використовує "Київавтодор", очільник корпорації зазначив, що за останні 4 роки за кошти міського бюджету було придбано 221 одиницю нової сучасної техніки, із них 154 одиниці - для зимового утримання. Це новітня техніка, яка має більш високу потужність і функціональність.

Також, враховуючи що останніми роками кількість майданчиків для складування снігу в Києві зменшилася із 37 до 24 одиниць, вже придбано 2 мобільні снігоплавильні установки, які працюватимуть у різних районах міста залежно від необхідності.

За словами Олександра Густєлєва, "Київавтодор" готовий до наступних снігопадів. Усі підприємства корпорації забезпечені достатньою кількістю посипальних матеріалів і, враховуючи попередній прогноз погоди, працюватимуть у новорічні дні в посиленому режимі.