Цензор.НЕТ

27.12.18 10:51

Служба зовнішньої розвідки засекретила інформацію про премії, нагороди і стягнення Семочка. ДОКУМЕНТ

Журналісти намагалися з'ясувати, чи отримував заступник голови СБУ премії або відзнаки.

Служба зовнішньої розвідки засекретила інформацію про премії, нагороди і стягнення Семочка. ДОКУМЕНТ

Служба зовнішньої розвідки засекретила інформацію про премії, стягнення і службові розслідування щодо першого заступника голови служби Сергія Семочка. Про це йдеться у відповіді Служби зовнішньої розвідки на запит Українських Новин, передає Цензор.НЕТ.

У відповіді за підписом голови служби Єгора Божка висловлюється вдячність журналістам за проявлену ініціативу, але наголошується на неможливості надати інформацію про службові заохочення і стягнення Семочка.

"Повідомляємо, що запитувана Вами інформація є інформацією з обмеженим доступом відповідно до відомчого переліку відомостей, що становлять службову інформацію", - йдеться в ньому.

Служба зовнішньої розвідки засекретила інформацію про премії, нагороди і стягнення Семочка 01
Служба зовнішньої розвідки засекретила інформацію про премії, нагороди і стягнення Семочка 02

Відповідно, Служба зовнішньої розвідки стверджує, що не має правових підстав надати відповіді на запитання: чи нагороджувався Семочко відомчими відзнаками, преміями або заохоченнями, чи були застосовані до нього дисциплінарні стягнення та проведені службові розслідування.

Нагадаємо, після розслідування проекту "Наші гроші" стало відомо, що сім'я заступника голови зовнішньої розвідки України Семочка володіє елітною нерухомістю на $8 млн, користується вертольотом і дорогими позашляховиками. Крім того, 8 родичів заступника голови зовнішньої розвідки України Семочка мають російське громадянство. Водночас, за даними ЗМІ, понад 200 осіб померло через втручання екс-керівника економічної контррозвідки СБУ Семочка в закупівлю ліків для діалізу.

Національне антикорупційне бюро почало кримінальне провадження щодо першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки (СЗР) Сергія Семочка.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики