Цензор.НЕТ

27.12.18 11:16

Російські окупанти зірвали розмінування територій під Мар'їнкою

Попри домовленості щодо дотримання режиму тиші з метою розмінування саперами територій поблизу КПВВ "Мар'їнка", російсько-окупаційні війська в односторонньому порядку порушили їх.

Російські окупанти зірвали розмінування територій під Мар'їнкою

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба штабу ООС із посиланням на інформацію української сторони СЦКК.

"Сьогодні, 27 грудня, планувалося, що українські сапери проведуть роботи з розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів, що становлять смертельну небезпеку для мирного населення, на ділянці поблизу КПВВ "Мар'їнка" уздовж автомобільної дороги Н15, яка перетинає лінію розмежування сторін у районі КПВВ "Мар'їнка". На жаль, ввечері 26 грудня, коли всі організаційні заходи були узгоджені, представники збройних формувань російських окупаційних військ цинічно в односторонньому порядку зірвали виконання запланованих робіт", - йдеться в повідомленні.

Крім того, в листі до представників СММ ОБСЄ окупанти зазначили, що відмовляються від своїх зобов'язань і не гарантують дотримання режиму тиші під час розмінування. Передбачалося, що роботу саперів, яких зобов'язалася виділити українська сторона, забезпечуватимуть дзеркальний патруль СММ ОБСЄ та спостережна група української сторони СЦКК. На період роботи саперів - 27 січня 2018 року з 10.00 до часу фактичного закінчення виконання робіт - планувалося перекрити рух транспорту і цивільного населення через КПВВ "Мар'їнка". Напередодні через ЗМІ місцеве населення попередили про протимінні роботи і запропонували скористатися 27 грудня послугами сусідніх КПВВ - "Новотроїцьке" або "Майорськ".

Відмова окупаційної адміністрації та незаконних збройних формувань Російської Федерації від розмінування територій на лінії розмежування вкотре наражає на небезпеку цивільне населення, заявляють у штабі ООС.

Російські окупанти зірвали розмінування територій під Марїнкою 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики