Цензор.НЕТ

27.12.18 13:15

Воїни ООС із початку операції отримали 1,5 млн грн преміальних за знищення ворожої техніки, - Наєв

З початку операції Об'єднаних сил (ООС) на Донбасі українським військовослужбовцям із задіяних в ООС підрозділів вже виплачено грошових винагород за знищену техніку противника й успішно виконані завдання в зоні проведення операції на загальну суму 22,5 млн грн, повідомив командувач Об'єднаними силами генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Воїни ООС із початку операції отримали 1,5 млн грн преміальних за знищення ворожої техніки, - Наєв

"З початку проведення операції Об'єднаних сил видано 97 наказів на виплату грошових винагород в ООС на загальну суму 22,5 млн грн. З них понад 1,5 млн грн виплачено за знищення ворожої техніки, за участь у бойових діях – більш як 17 млн грн. І понад 2,8 млн грн - за виконання завдань", - сказав С.Наєв в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передає Цензор.НЕТ.

30 квітня 2018 року президент України Петро Порошенко підписав наказ верховного головнокомандуючого ЗСУ "Про початок операції Об'єднаних сил щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської областей". Згідно з наказом, з 14:00 30 квітня 2018 р. відповідно до плану була розпочата операція Об'єднаних сил.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики