Цензор.НЕТ

27.12.18 14:02

Уряд схвалив стратегію інформаційної реінтеграції окупованого Криму

Така стратегія передбачає, що заяви різних державних органів будуть скоординованими. Відповідати за реалізацію стратегії буде Мінінформполітики.

Уряд схвалив стратегію інформаційної реінтеграції окупованого Криму

Як повідомляє Цензор.НЕТ, таке рішення було прийнято на засіданні уряду в четвер.

Ухвалення цього документа - важливий сигнал для жителів півострова про те, "що Україна про них пам'ятає", - заявила радник міністра інформаційної політики Юлія Каздобіна.

Згідно з рішенням Кабміну, політика реінтеграції має проходити під гаслом "єдиного голосу". Це означає, що заяви різних органів державної влади повинні бути скоординованими.

Також у стратегії розкривається необхідність проведення моніторингів, інформкампанії та інших заходів, які будуть показувати, що Україна ніколи не визнає окупацію Криму.

Роль головного координатора в реалізації стратегії візьме на себе Міністерство інформполітики.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 22 грудня Генеральна асамблея ООН прийняла резолюцію А/С.3/73/L.48 "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь, Україна". За проголосували 65 держав-членів, проти - 27, 70 делегатів утрималися. Це вже третя ініційована Україною резолюція ООН про стан прав людини в Криму за останні три роки. Перші дві були прийняті Генасамблеєю в 2016-му і 2017-му роках.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики