Цензор.НЕТ

27.12.18 14:12

Група Новинського-Вілкула-Колеснікова зареєструвала клон Опозиційного блоку, - член політради Опоблоку Пузанов

В Україні з'явився клон Опозиційного блоку, створений "групою Колеснікова-Новинського-Вілкула".

Про це заявив член політради Опозиційного блоку, юрист Олександр Пузанов, повідомляють Українські новини.

Група Новинського-Вілкула-Колеснікова зареєструвала клон Опозиційного блоку, - член політради Опоблоку Пузанов 01

Як свідчить запис у Єдиному реєстрі громадських формувань, поряд з Опозиційним блоком з'явилася партія "Опозиційний блок - Партія миру і розвитку".

Формально партію зареєстровано 13 червня 2014 року, а її головою є співробітник "Метінвесту" Віталій Кисіль. Однак чотири роки тому такої партії не існувало. 13 червня 2014 року було зареєстровано Індустріальну партію України, головою якої був Ростислав Шурма - генеральний директор металургійного комбінату "Запоріжсталь" і син народного депутата від Опозиційного блоку Ігоря Шурми.

Індустріальна партія стала клоном Опозиційного блоку після того, як "бізнес-група" Колеснікова-Новинського-Вілкула не змогла узаконити рішення свого з'їзду, який вона намагалася представити як з'їзд усього Опозиційного блоку.

За словами Пузанова, з'їзд групи Колеснікова-Новинського-Вілкула був скликаний 15 грудня всупереч статуту Опозиційного блоку, і 18 грудня Окружний адміністративний суд заборонив Мін'юсту реєструвати його рішення. Група народних депутатів фракції Опозиційного блоку, яка увійшла в об'єднання "Опозиційна платформа - За життя" виступила із заявою, в якій назвала проведення з'їзду "рейдерською атакою на партію".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики