Цензор.НЕТ

27.12.18 14:40

11 тисяч російських військовослужбовців воюють на Донбасі, - Наєв

Згідно з наявною у командування операції Об'єднаних сил інформацією, російські регулярні військові формування на тимчасово окупованих територіях Донбасу налічують 32 тис. осіб, з яких 11 тис. є російськими військовослужбовцями, заявляє командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв.

11 тисяч російських військовослужбовців воюють на Донбасі, - Наєв

"Нам відомо про наявність на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей російських регулярних військових формувань - першого і другого армійських корпусів (1-й АК - "ДНР"; 2-й АК -"ЛНР". - Ред.) загальною чисельністю близько 32 тисяч осіб, 11 тис. з яких - росіяни. Керівні посади цих формувань обіймають кадрові офіцери і генерали Збройних сил РФ", - сказав С. Наєв в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передає Цензор.НЕТ.

При цьому він наголосив, що 1-й і 2-й АК - це не якесь добровільне ополчення "ЛНР/ДНР", а регулярні підрозділи, які за своєю системою управління підпорядковуються штабу 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ, що дислокується в місті Новочеркаськ Російської Федерації.

Командувач ООС також розповів про озброєння і військову техніку, які мають ці незаконні збройні формування.

"Основу їхнього озброєння становить радянська техніка, втім, не рідкість на частково окупованих територіях і сучасне російське озброєння, зокрема, засоби радіоелектронної боротьби "Репеллент", "Житель", "Шиповник-Аэро". Саме за допомогою цих комплексів російсько-окупаційні війська перешкоджають роботі БПЛА СММ ОБСЄ на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, а також на глибину до 60 км від лінії розмежування на території, контрольованій урядом України", - зазначив С. Наєв.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики