Цензор.НЕТ

28.12.18 11:34

Україна зацікавлена ​​в пошуку авторитетного партнера з ЄС та США для управління ГТС, - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє про зацікавленість української сторони в пошуку сильного партнера для спільного управління українською газотранспортною системою (ГТС).

Україна зацікавлена ​​в пошуку авторитетного партнера з ЄС та США для управління ГТС, - Гройсман

"Ми зацікавлені в пошуку серйозного авторитетного партнера для спільного управління газотранспортною системою з Європейського Союзу, Сполучених Штатів", - сказав В.Гройсман в ексклюзивному інтерв'ю Інтерфакс-Україна, передає Цензор.НЕТ.

"Вони зацікавлені в отриманні газу в Європі, а ми - в забезпеченні обсягів транспортування, тому ми зацікавлені в спільному управлінні", - додав глава українського уряду.

Прем'єр також зазначив, що очікує в січні 2019 року одержати від НАК "Нафтогаз України" остаточний графік проведення поділу (анбандлінгу), який буде затверджений їхньою наглядовою радою: "помісячний з виходом на перше січня 2020 року, з анбандлінгом, з новим оператором, який ми створили, - "Магістральні газопроводи Укрaїни"".

"Він (новий оператор. - Ред.) має до цього часу бути вже сертифікований за європейським законодавством. Я хотів би, щоб ми в результаті отримали справжнього сильного гравця на європейському газовому ринку", - наголосив В.Гройсман, додавши, що саме з цим пов'язаний інтерес у пошуку серйозного партнера для спільного управління ГТС в Україні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики