Цензор.НЕТ

28.12.18 11:49

Договори з Нацслужбою здоров'я України уклали 110 приватних клінік

Заявки на укладення договорів із Національною службою здоров'я України подали 110 приватних клінік та 103 лікарі ФОП. З цими приватними медичними закладами громадяни України можуть підписати декларації з сімейними лікарями на загальних підставах як пацієнти.

Договори з Нацслужбою здоров'я України уклали 110 приватних клінік

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, відповідний список приватних лікарень, які співпрацюватимуть з Нацслужбою здоров'я, оприлюднено на сайті НСЗУ.

Зокрема в Києві на співпрацю з НСЗУ зголосилися такі приватні медзаклади, як "Ілайа Фемелі", "Борис", "Сигма", "Медифаст", "Медикал Сервіс", "Доктор Сем", "Медичний центр здоров'я та реабілітації "100 відсотків життя".

Також у переліку приватних медичних закладів у інших областях фігурують такі медзаклади, як "Акціонерне товариство "Українська залізниця", "Біоплюс", "Інститут нових медичних технологій", "Компанія "Адоніс", "Інтерсоно" та інші.

Що стосується комунальних медичних закладів, то станом на середину грудня, договори про фінансування уклали близько тисячі установ. Як повідомили в Міністерстві охорони здоров'я, з 1 січня вони перейдуть на нову систему фінансування. У міністерстві також наголосили, що на наступний рік всі заклади первинної ланки мають переукласти договори з Нацслужбою здоров'я.

Нагадаємо, що базовий тариф Національної служби здоров'я України на оплату послуг первинної медичної допомоги на 2019 рік становитиме 370 грн/рік на людину. Також під час виплати враховуватимуться вікові коефіцієнти категорій пацієнтів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики