Цензор.НЕТ

28.12.18 14:04

Україна змогла реалізувати лише половину від запланованого на цей рік у рамках виконання Угоди про асоціацію з ЄС, - Климпуш-Цинцадзе

Віце-прем'єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе не надто задоволена результатами виконання Угоди про асоціацію Україна-ЄС за 2018 рік.

Україна змогла реалізувати лише половину від запланованого на цей рік у рамках виконання Угоди про асоціацію з ЄС, - Климпуш-Цинцадзе

"Сказати вам, що я супер задоволена результатами виконання Угоди про асоціацію за 2018 рік, я, напевно, не можу через те, що є велика кількість наших колег у парламенті, які, як на мене, ставляться безвідповідально до завдань, які задекларовані політичними силами в намірах йти до Європи", - сказала І.Климпуш-Цинцадзе на прес-конференції за результатами 2018 року в п'ятницю в Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

І.Климпуш-Цинцадзе зазначила, що для уряду це напрям є пріоритетним. Але якщо таке ставлення не буде правилом для всіх органів влади, то точкові кроки не принесуть очікуваного результату.

"За результатами 9 місяців ми можемо говорити, що за Угодою про асоціацію ті завдання, які були заплановані на 2018 рік, приблизно виконані на 50%", - зазначила віце-прем'єр.

За її словами, попри це, може тішити і трохи заспокоювати той факт, що виконано низку вимог за минулі періоди. "Тому сумарний результат із виконання Угоди про асоціацію у нас суттєво зростає", - зазначила І.Климпуш-Цинцадзе.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики