Цензор.НЕТ

28.12.18 14:11

Головною подією 2018 року українці назвали об'єднання церков і надання Томосу, - опитування

24% українців вважають створення в країні Єдиної помісної православної церкви головною політичною подією 2018 року в Україні.

Головною подією 2018 року українці назвали об'єднання церков і надання Томосу, - опитування

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це свідчать результати дослідження, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно із Центром Разумкова, які представила на прес-конференції директор Фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна.

Так, згідно з результатами опитування, головною політичною подією 2018 року в Україні 24% респондентів визнали об'єднання церков і надання Томосу. 17% громадян головною подією вважають введення воєнного стану, 9% - інцидент у Керченській протоці, 7% - продовження війни. Не змогли назвати жодної події 12% опитаних.

Водночас головною політичною подією року в світі 7% українців вважають протести у Франції. 4% опитаних такою подією вважають посилення санкцій проти Росії, по 3% - інцидент у Керченській протоці та події у Вірменії.

"З цього можна зробити висновок, що наші люди не надто обізнані в міжнародних подіях, і не знаю, чи вони цим цікавляться. Очевидно, що ні. Є певний світоглядний ізоляціонізм", - зазначила Бекешкіна.

Загальнонаціональне дослідження "Підсумки-2018" проводилося з 19 по 25 грудня 2018 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Було опитано 2017 респондентів віком від 18 років. Теоретично похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики