Цензор.НЕТ

28.12.18 20:53

У Держприкордонслужбі спростовують інформацію про скасування заборони на в'їзд в Україну росіянам віком від 16 до 60 років (оновлено)

Служба продовжує здійснювати посилені заходи контролю за в'їздом іноземців на територію України, в епіцентрі уваги - сповнені сили громадяни РФ.

У Держприкордонслужбі спростовують інформацію про скасування заборони на в'їзд в Україну росіянам віком від 16 до 60 років (оновлено)

Про це на своїй сторінці в Facebook написав помічник голови ДПСУ Олег Слободян, повідомляє Цензор.НЕТ. 

"Шановні колеги журналісти. Для внесення ясності в питання контролю за в'їздом іноземців після зняття воєнного стану повідомляю, що Державна прикордонна служба продовжує здійснювати посилені заходи контролю за в'їздом іноземців на територію України. Звичайно, в епіцентрі нашої уваги - громадяни РФ - чоловіки в повному розквіті сил, які можуть брати участь в дестабілізуючих антиукраїнських заходах. Однак прикордонного контролю другої лінії також зазнають і жінки, оскільки саме вони можуть працювати за завданням спецслужб РФ", - написав він.

Раніше в коментарі виданню "Гордон" прес-секретар Держприкордонслужби Олег Слободян повідомив, що заборону на в'їзд для росіян у зв'язку з дією воєнного стану знято, але на кордоні їх все одно посилено перевіряють і можуть вимагати документи, що підтверджують мету візиту.

Нагадаємо, 30 листопада 2018 року голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал на нараді з президентом Петром Порошенком заявив, що чоловікам від 16 до 60 років з російським громадянством заборонено в'їзд в Україну.

При цьому представник "Чугуївської правозахисної групи" Роман Лихачов оприлюднив відповідь Адміністрації прикордонної служби України, з якої випливає, що відомство не отримувало жодних нормативних актів про заборону в'їзду громадян. Відповідно, прикордонники, як зазвичай, могли відмовляти у в'їзді в Україну громадянам Росії, якщо для цього є достатні підстави.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики