Цензор.НЕТ

28.12.18 23:29

Для звільнення Семочка немає правових підстав, - глава Служби зовнішньої розвідки Божок

Ні звільняти його, ні усувати від обов'язків, ні позбавляти доступу до державної таємниці не збираються.

Для звільнення Семочка немає правових підстав, - глава Служби зовнішньої розвідки Божок

 Про це йдеться у відповіді Служби зовнішньої розвідки на інформаційний запит УНІАН, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Повідомляю, що відповідно до статей 22 та 26 Закону України "Про державну таємницю" допуск до державної таємниці та його скасування належить до виключної компетенції СБУ", - сказано в документі, підписаному головою Служби зовнішньої розвідки України Єгором Божком.

"Наразі відповідно до вимог чинного законодавства правові підстави для звільнення чи відсторонення вищезазначеної особи від виконання службових обов’язків відсутні", - заявив голова СЗРУ.

Нагадаємо, після розслідування проекту "Наші гроші" стало відомо, що сім'я заступника голови зовнішньої розвідки України Семочка володіє елітною нерухомістю на $8 млн, користується вертольотом і дорогими позашляховиками. Крім того, 8 родичів заступника голови зовнішньої розвідки України Семочка мають російське громадянство. Водночас, за даними ЗМІ, понад 200 осіб померло через втручання екс-керівника економічної контррозвідки СБУ Семочка в закупівлю ліків для діалізу.

Національне антикорупційне бюро почало кримінальне провадження щодо першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки (СЗР) Сергія Семочка.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики