Цензор.НЕТ

29.12.18 10:02

Процедура надання Томосу розпочнеться 5 січня, - Епіфаній. ВIДЕО

Процедура надання Томосу про автокефалію Православної церкви України Вселенським патріархом відбудеться 5 січня 2019 року.

Про це в інтерв'ю телеканалу "Прямий" розповів предстоятель церкви митрополит Київський Епіфаній, передає Цензор.НЕТ.

"Процедура надання Томосу розпочнеться 5 січня. Там вперше ми разом як предстоятелі вже незалежної  Помісної православної церкви і Вселенський патріарх Варфоломій подякуємо Богу насамперед за все молебнем у храмі Святого Юрія-Змієборця на Фанарі. Потім буде офіційне підписання Томосу Вселенським патріархом на Фанарі 5 січня", - зазначив митрополит.

За його словами, 6 січня після божественної літургії йому буде вручено Томос про автокефалію.

"6 січня відбудеться урочисте богослужіння - це вперше двох предстоятелів Вселенського патріарха Варфоломія як першого серед рівних патріарха, і також предстоятеля вже вільної незалежної Помісної православної церкви. Після урочистого богослужіння, після божественної літургії буде вручений Томос про автокефалію", - додав Епіфаній.

15 грудня на Об'єднавчому соборі предстоятелем Української помісної православної церкви обрали митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, представника Української православної церкви Київського патріархату.

З 15 грудня почався перехід парафій УПЦ КП у ПЦУ. В інтернеті навіть створили інтерактивну карту таких переходів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики