Цензор.НЕТ

29.12.18 15:27

Контррозвідка СБУ виявила на Полтавщині шпигуна спецслужб РФ із позивним Бар. ВIДЕО

Під час проведення контррозвідувальних пошукових заходів на території Полтавської області виявлено громадянина України "Р", який був завербований представниками російських спецслужб під псевдонімом Бар із метою виконання розвідувальних завдань на території нашої держави.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

За завданням представників спецслужби РФ громадянин України "Р" повинен був провести фото- і відеодокументування місць розміщення і дислокації підрозділів Збройних сил та Прикордонної служби України. За виконання зазначеного завдання наш співвітчизник мав отримувати від співробітників ГУ ГШ ЗС РФ грошову винагороду.

За результатами проведених оперативно-слідчих заходів були встановлені обставини вербування громадянина України "Р". Усвідомлюючи можливі наслідки своїх протиправних дій, затриманий повністю визнав свою провину. Вараз він співпрацює зі Службою безпеки України.

Служба безпеки нагадує, що за вчинення злочину за ч. 1 ст. 111 (Державна зрада) Кримінального кодексу України передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до п'ятнадцяти років. Разом з тим, відповідно до положень частини другої статті 111 КК України - звільняється від кримінальної відповідальності громадянин України, якщо він на виконання злочинного завдання іноземної держави, іноземної організації або їхніх представників жодних дій не вчинив і добровільно заявив органам державної влади про свій зв'язок з ними та про отримане завдання.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики